Resor - RP

Serdecznie zapraszamy do gry. ;)

Ogłoszenie

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam

#1 2013-12-17 15:33:25

Garrik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na dowódce Nowego Obozu

Nick : Garrik_La_Bin_Oman

Wiek: 15

Na jaką posadę : Dowódca nowego obozu

Dlaczego ty : Dlatego że jestem miłym i odpowiedzialną osobą.Potrafię każdego wysłuchać i wiem kiedy dawać
awanse a kiedy nie.Jestem może miły ale potrafię być surowy wobec ludzi które je łamią zasady.Byłem bardzo dużo razy dowódcą m.in. Na Pod Bariera RP byłem tam dowódcą starego obozu,później byłem na Mythrill RP dowódcą najemników i łowców.Potrafię wysłuchać człowieka oraz pomóc mu.Nie podszywam się za nikogo oraz nie cheatuje.Moja ocena RP to :8,5/10.Gdy zostanę dowódcą wprowadzę wiele zasad które będą dla wszystkich dobre oraz przydatne i będę starał się oto żeby każdy był równy sobie.

Coś o sobie : Jestem Rafał i moimi zainteresowaniami są : Sport,Motoryzacja oraz informatyka.W wolnym czasie spędzam grając w piłkę nożną albo w gmp.Jestem fanem FC Barcelona oraz Legia Warszawa.jestem też trochę zajęty dlatego że w tym roku mam testy 3 gimnazjalisty ale mam czas też dla mych znajomych i potrafię pomoc innemu gdy ten jej potrzebuje i nikogo nie zostawiam na "lodzie".

Offline

 

#2 2013-12-17 16:08:40

 Brandom

Jaśnie oświecony baal.

49312056
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-12-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Podanie na dowódce Nowego Obozu

Nie wystarczyło ci być dowódcą miasta na E....s?
Jestem na nie.


Uwierzcie w świat jesteś bogiem tylko wyobraź to sobie!

Offline

 

#3 2013-12-17 17:28:32

 Shift

http://img850.imageshack.us/img850/5162/hrgu.png

45785125
Call me!
Skąd: Miechów
Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Podanie na dowódce Nowego Obozu

Dowódca już jest. A pozatym cię nie znam. /close


"Tylko raz modliłem się do Boga, krótko: ‚Panie ośmiesz moich wrogów’. I Bóg mnie wysłuchał." Voltaire

Offline

 
GRY gry online

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldhead.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.salsacubana.pun.pl www.benten.pun.pl www.rozowa.pun.pl