Resor - RP

Serdecznie zapraszamy do gry. ;)

Ogłoszenie

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam

  • Index
  •  » Archiwum.
  •  » Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

#1 2013-12-15 18:17:25

 Tyron

Nowy użytkownik

Call me!
Skąd: Stockholm, Sweden
Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

Nick: Tyron

Wiek: 15

Na jaką posade: Zastepce Jasnie Oswieconego, czyli Opiekuna Straznikow.

Dlaczego ty, coś o sobie: Witajcie, nazywam sie Mateusz i mam 15 lat, dlugo gram w Gothica, przeszedlem prawie kazda czesc Gothica oprocz Arcani, wiec praktycznie moja wiedza o Gothicu jest duza..

Moja kariera RP zaczela sie na GTA, bardziej w detalach na SA:MP. Zostalem tam nawet Adminem na jednym z Angielskich Serverow, bylem wielokrotnie Dowodca przeroznych frakcji i za kazdym razem wszystko bylo Ok, i nie bylo skarg.

Pierwszy raz kiedy bylem dowodca na GMP bylo to Wlasnie na serverze Erinys RP, akurat bylem dowodca OnB. Wybral mnie na niego Remix, tworca Gamemoda ktorym sie poslugujecie. Frakcja byla martwa, a ja zamienilem ja w tetniaca zyciem praktycznie najlepsza frakcje na serverze, mam na to swiadkow jak ktos mi nie wierzy.

Lecz kontynuujac, jestem cierpliwym graczem, kulturalnym oraz ogarnietym, znanym z wielu serverow. Ogarniam praktycznie wszystkie pojecia, wiec o takie rzeczy nie musicie sie martwic. Jestem kreatywnym nastolatkiem, dzieki temu OnB bedzie tetnilo zyciem, mam juz teraz nawet wiele pomyslow na RP dla OnB oraz Brandom, aktualny Jasnie Oswiecony jest jednym z mych dawnych Nowicjuszy z czasow Erinys RP.. Wiec raczej jesli chodzi o wspolprace to nie bedzie przeszkod ani problemow. Jesli chodzi o Ortografie nie mam wiekszych problemow ale kazdy moze sie kiedys pomylic .. Moje umiejetnosci RP caly czas sie rozwijaja, nie mam zamiaru oceniac samego siebie w skali od 0 do 10, hejtuje ludzi ktorzy to robia poniewaz to Oceniaja gracze, a nie ty sam..
Pisalem o tym ze jestem Cierpliwy, tak jestem lecz moja cierpliwosc ma swoje granice i zdarzylo mi sie eksplodowac.

Jak do tej pory nie udalo mi sie w czyms wykazac na tym serverze, i moze malo osob mnie zna, lecz prosze was o szanse, i jezeli taka dostane nie bedziecie niczego zalowac
W sytuacji kiedy przyjdzie do mnie ktos kto nie ogarnia RP, nie odsylam go na Forum aby czytal jakies poradniki. Dodaje go do mojej frakcji oraz tlumacze pojecia i zasady RP na biezaco. Juz wiele osob moge nazywac uczniami a oni mi za to dziekuja, jestem z nich w sumie dumny.

Aktualnie mieszkam w Szwecji, tak naprawde jestem z Poznania, tam sie urodzilem. Chodze w Szwecji do 9 klasy, w Polsce bylaby to 3 gimnazjum. Ucze sie, gram w pilke nozna, wiec jak ktos chce o czyms pogadac na ten temat to walcie smialo. Interesuje sie Astronomia, a moim idolem jest Stephen Hawking. Wladam juz chyba czteroma jezykami, jednym tak nie do konca.. Jezykami tymi sa: Polski, Angielski, Szwedzki oraz Francuski
Jezeli ktos ma problemy z Anglikiem chetnie pomoge.

Mam TS i Skype lecz nie mam Gadu Gadu, jezeli ktos chce sie ze mna skontaktowac to prosze sie zapytac np. na PW o Skype.. Na skype jestem caly czas, poniewaz jestem zalogowany przez telefon, a w nim mam internet nonstop.

Dziekuje prosze o pozytywne rozpatrzenie podanka, negatywne tez moze byc.


Czasem lepiej powiedziec prawde niz klamstwo..

Offline

 

#2 2013-12-15 18:40:24

Korak

http://img20.imageshack.us/img20/378/5dwl.png

Zarejestrowany: 2013-12-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

Ładne podanie, nie pisane na kolanie. Czyste TAK.

Offline

 

#3 2013-12-15 19:47:27

 Tyron

Nowy użytkownik

Call me!
Skąd: Stockholm, Sweden
Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

Zastanawia mnie jedna rzecz, Brandom mowil napisz podanie, a tu Colin mi mowi ze Opiekun Straznikow juz jest, i jest nim Gotard, a na forum nie widze zadnego podania, ani ze jest w czlonkach czy w Poscie ''Opiekuni''. Ja chce kur*wa sprawiedliwosci. Bez jaj.


Czasem lepiej powiedziec prawde niz klamstwo..

Offline

 

#4 2013-12-15 20:47:26

 Shift

http://img850.imageshack.us/img850/5162/hrgu.png

45785125
Call me!
Skąd: Miechów
Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

Zastępce niech wybierze Brandom a Opiekun Strażników faktycznie jest.


"Tylko raz modliłem się do Boga, krótko: ‚Panie ośmiesz moich wrogów’. I Bóg mnie wysłuchał." Voltaire

Offline

 

#5 2013-12-15 20:59:33

 Tyron

Nowy użytkownik

Call me!
Skąd: Stockholm, Sweden
Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

Shift, Colin mi powiedzial ze ten Gotard jednak Rezygnuje.. Wiec, odpowiedz ponownie..


Czasem lepiej powiedziec prawde niz klamstwo..

Offline

 

#6 2013-12-15 22:31:50

 Brandom

Jaśnie oświecony baal.

49312056
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-12-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

You will be admitted to the sitter commander of the camp in the swamp! Tłumaczenie:Ty zostajesz przyjęty na zastępce dowódcy obozu na bagnie!


Uwierzcie w świat jesteś bogiem tylko wyobraź to sobie!

Offline

 

#7 2013-12-15 23:53:01

 Shift

http://img850.imageshack.us/img850/5162/hrgu.png

45785125
Call me!
Skąd: Miechów
Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]

Dobra sprawa wyjaśniona zamykam.


"Tylko raz modliłem się do Boga, krótko: ‚Panie ośmiesz moich wrogów’. I Bóg mnie wysłuchał." Voltaire

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum.
  •  » Podanie na Zastepce Dowodcy OnB/Opiekuna Straznikow. [Tyron]
GRY gry online

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gaara2.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.salsacubana.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.goldhead.pun.pl