Resor - RP

Serdecznie zapraszamy do gry. ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam

#1 2013-12-15 17:07:17

Lucjo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 4
Punktów :   

Podanie na zastępce SO.

Nick: Lucjo

Wiek: 19lat

Doświadczenie: ok. 2lat

Jak ogarniasz RP- ?/10 : 8.5/10

Ile czasu możesz nam poświęcić: Myślę, że w tygodniu 3-7h a w weekendy wiadomo nieco więcej

Dlaczego Ty: Hmm... może dlatego, że byłem już dowódcą na kilku innych serwerach i raczej dobrze mi szło, nie było skarg. Potrafię prowadzić dobre akcje RP. Nie ma u mnie czegoś takiego jak: prośby o awans ( jak będę chciał dać to sam poproszę daną osobę), czy podajmy sytuacje: " Stoi wokół mnie kilka osób i każdy o coś prosi czy to zadania czy to jakaś sprawa"- ze sprawami typu " masz dla mnie jakieś zadanie" itp. podchodzić osobno, by nie wprowadzać niepotrzebny chaos! Jestem raczej osobą stanowczą, lecz potrafię wprowadzić fajny klimat do gry, można ze mną pożartować na każdy temat. Co do frakcji to nie zmierzam przyjmować osób, które wgl. nie ogarniają RP (jeżeli będzie trzeba to mogę ich poduczyć i wtedy się zobaczy). Co jakiś czas będę planował różne małe eventy dla frakji, żeby nie było za nudno. Frakcja ma tętnić życiem a nie ciągła zmuła i granie RP tylko dla awansu. Nie o to chodzi. Ma się dobrze grać bez względu na awans. Gra ma być w większości RP a nie zbędne dyskusje na OOC. Resztę zobaczę jak już będzie frakcja w całości gotowa. To chyba na tyle

Coś o sobie: Mam na imię Dawid. Mam 19 lat i chodzę do Technikum Gastronomicznego. Lubie grać w siatkówkę, uprawiać parkour, czy też często sobie wypić. Mieszkam w niewielkim mieście "Koszalin". To chyba tyle Smile


Carpie Diem - Korzystaj z chwili...

Offline

 

#2 2013-12-15 17:26:57

Colin

http://img850.imageshack.us/img850/5162/hrgu.png

35394075
Zarejestrowany: 2013-12-13
Posty: 75
Punktów :   

Re: Podanie na zastępce SO.

Myśle, że shift nie będzie miał zastrzeżeń ..
Przyjęty.

Offline

 
GRY gry online

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.salsacubana.pun.pl www.gaara2.pun.pl www.goldhead.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.csreggae.pun.pl