Resor - RP

Serdecznie zapraszamy do gry. ;)

Ogłoszenie

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam

#1 2013-12-18 17:45:05

Korak

http://img20.imageshack.us/img20/378/5dwl.png

Zarejestrowany: 2013-12-15
Posty: 15
Punktów :   

Jeżeli chodzi o RP.

Witam was wszystkich.
Cóż... Zdarzyła mi się pewna akcja na tym serwerze dotycząca RP(czy jak to mogę inaczej nazwać -_-). Nie zdarzyła się mi tylko tutaj, lecz na innych serwerach też ją widziałem. Chcę zapytać administrację czy akceptują takie coś. Chodzi o to, że jak sobie gramy "złowrogie" RP to czy można sobie zawołać "wymyślonych" strażników? A teraz powiedzcie mi po co używać tych wymyślonych skoro gramy z graczami i ich można także wykorzystać? Podam to na przykładzie, który mnie dzisiaj spotkał. Problem jest w tym, że byliśmy sobie w SO i komuś się coś nie spodobało w nam. No dobra rozumiem. Ale czy to jest fair wołać sobie wymyślonych strażników? Przecież po to są gracze, by z nimi to odgrywać. Równie dobrze mogę sobie zawołać 40 typa z NO i iść wtedy do SO...

Teraz się wypowiadajcie czy akceptujecie takie coś.

Ostatnio edytowany przez Korak (2013-12-18 17:45:52)

Offline

 

#2 2013-12-18 17:51:41

Stegr

Nowy użytkownik

49049092
Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jeżeli chodzi o RP.

Taa widziałem to, i było to głupie.. Tak jak na serwie... To tak jakby ktoś w realu spotkał jakiegoś ziomka z powiedzmy 5 kolegami, a ty wymyślasz sobie że jest z tobą 20 ziomków i jeszcze im napi@@@@@@@.. To z tym że można wykożystać graczy... Można, ale jak ich nie ma to się nie stawiasz jak mają przewagę a nie.. "/kSTRAŻNICY!!, /do Podbiega dziesięciu strażników." -_-

Offline

 

#3 2013-12-18 17:57:13

Agrael

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jeżeli chodzi o RP.

Można zawołac strażników, ale oczywiście w granicach rozsądku. Stegr, podałeś zły przykład, bo to jest RP- Czyli odgrywanie realnego życia. Jakby wszystko było tak, jak w realu, to byłoby nudno Ogólnie rzecz biorąc świat w rp musi życ. Czyli: W SO cały czas strażnicy patrolują oboóz, tak samo jak w OnB i NO. Tak, jak w g1. I nie podawajcie przykładów, że możecie sobie zawołac ileś tam osób i iśc na jakiś obóz, bo to jest żałosne. Więc jeśli ktoś chce Cie zaatakowac w środku obozu, to możesz zawołac straz. W takich sytuacjach powinien się zjawic GM i ją odegrac.

Offline

 

#4 2013-12-18 21:36:28

Colin

http://img850.imageshack.us/img850/5162/hrgu.png

35394075
Zarejestrowany: 2013-12-13
Posty: 75
Punktów :   

Re: Jeżeli chodzi o RP.

Agrael wyjaśnił.
/close

Offline

 
GRY gry online

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gaara2.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.salsacubana.pun.pl www.benten.pun.pl www.goldhead.pun.pl